קורסי DevOps מומלצים

תוכן עניינים

נגה אהרון, עורכת תוכן ראשית.

קורס דבאופס הוא קודם כל למידה על תרבות. לפי התפיסה הזו, בארגון על כל המחלקות האופרטיביות של חברה, כולל התמיכה המשרדית ועד למוצרים המשווקים לצבור צריכים לעבוד יחד ולחבור בשיתוף פעולה טכנולוגי. קורס דבאופס ילמד אתכם על כל מה שקשור לאופרציה הטכנולוגית – תכנותית של מוצר וחברה, וזה מאוד מאוד אינטנסיבי.

אינפיניטי לבס 

חברת הקורסים הנמנית בין המשווקים ביותר בישראל פועלת תחת חברת matrix. מתוקף שיתוף פעולה זה, התלמידים בקורס מקבלים ליווי צמוד עובדים ומומחים של החברה. הסילבוס הוא עמוס ומורכב, והיקף הקורס הוא 18 שבועות וחמישה ימי לימודים מלאים בשבוע

אוניברסיטת בר אילן

האוניברסיטה הממוקמת בשפלה מציעה קורס דבאופס המשלב בין תחום אופרציות פיתוח ואבטחה. בר אילן מצטרפים לתפיסה ההולכת וצוברת פופולריות שאי אפשר לבצע שום פעולה בתחום של תכנות, פיתוח ושירותי ענן מבלי להבין את מנגנוני האבטחה, פריצה ומה הכלים העומדים לרשותנו בתחום זה. קורס זה מורכב מלא פחות משלוש מאות חמישים שעות אקדמיות ועלותו היא 15,000 שקלים. בסוף הקורס תקבלו תעודת גמר של אוניברסיטת בר אילן.

ג'ון ברייס

הקורס של ג'ון ברייס הוא הקורס הטוב ביותר למתחילים בעולם ההייטק והטכנולוגיה. המטרה המרכזית של קורס זה היא להקנות כלים ולאפשר ללומדים אותו לתרגל ולצבור ניסיון . 

למי מתאים קורס דבאופס

קורס דבאופס מתאים רק לאנשים שמגיעים עם ניסיון בתחום של IT, ענן, פיתוח, כתיבת קוד ובאופן כללי – עולם התוכנה. בגלל היקפיות הקורס והשפה שבה הוא מלומד, יש צורך בידע קודם בתחום כדי להבין ולהצליח לשלב את הידע שנצבר מכל העולמות לתוך העולם של אופרציות פיתוח.

סיכום קצר

קורס דבאופס הוא אחד הקורסים המורכבים והתובעניים ביותר שנמצאים במסגרת לימודית לעולם ההייטק. מדובר בקרוס שחובה להגיע אליו עם ידע מקדים בתחום כולל ניסיון עבודה. אחרת, פשוט לא תצליחו. לא מדובר בקורס פתח לעולם ההייטק, אלא קורס שפותח דלת נוספת לאחר שאתם כבר צועדים ומתהלכים בשבילי הפיתוח, ניהול אופרציות טכנולוגיות כאלה ואחרות בחברה. קורס דבאופס – ממש לא מה שחשבתם.

אהתם את הכתבה? מוזמנים להשאיר תגובה:

הירשמו לניוזלטר שלנו

מאמרים נוספים שכדאי לקרוא:

דילוג לתוכן