איפה אפשר ללמוד מנהל עסקים בינלאומי?

תוכן עניינים

נגה אהרון, עורכת תוכן ראשית.

מגוון רחב של מוסדות אקדמיים בכל רחבי העולם מאפשרים לגברים ונשים להגשים את החלום ולהשיג תואר מוכר במנהל עסקים. במאמר הבא נסביר מה תנאי הקבלה, איך בוחרים אוניברסיטה או מכללה ולמה ההשקעה משתלמת

מנהל עסקים בינלאומי אפשר ללמוד במגוון רחב של מוסדות אקדמיים ברחבי העולם. על קצה המזלג, אפשר להזכיר את המוסדות המוכרים בארצות הברית וגם את האוניברסיטאות והמכללות שמתחרות איתם באירופה. 

יתרה על כך, גם במזרח הרחוק יש מוסדות אקדמיים מפורסמים שאליהם אפשר להצטרף עם תכניות משודרגות למנהל עסקים. אבל בשביל להתקבל לכל אחת מהתכניות הללו, חייבים לעמוד בתנאים מסוימים.

מהם תנאי הקבלה עבור מנהל עסקים בינלאומי?

מבחן GMAT הוא בדרך כלל התנאי הבסיסי שאותו צריך לעבור על מנת להתקבל ללימודי מנהלי עסקים בינלאומי. המבחן כולו נערך בשפה האנגלית ולכן הוא משמש ככלי גלובלי לסינון, מה גם שעצם הלמידה אליו יכולה לעזור לגברים ונשים בגילאים שונים לדעת האם המסלול הזה בכלל מתאים להם.

בנוסף, כדאי להשוות בין אוניברסיטה ומכללה גם לפי תנאי הקבלה וגם לפי פרמטרים אובייקטיביים: מיקום גיאוגרפי, שכר לימוד, סוג המסלולים וכן הלאה. לאחר מכן, כל שנותר הוא להשקיע את הזמן והמשאבים. אם מתקדמים בדרך למצוינות, מגלים שזה משתלם.

חושבים על לימודים? כנסו>>popa.org.il

אהתם את הכתבה? מוזמנים להשאיר תגובה:

הירשמו לניוזלטר שלנו

מאמרים נוספים שכדאי לקרוא:

דילוג לתוכן