איך לשחרר את הבישולים ולבטוח בקייטרינג?

תוכן עניינים

נגה אהרון, עורכת תוכן ראשית.

ארוחות משפחתיות, מפגש עם חברים, חגים אירועים וסתם ערבים כיפים כל אלו הזדמנויות מעולות לשלוף את יכולות האירוח שלכם. אולם, כשזה מגיע להגשת אוכל והכנה לעיתים רק הרעיון של הבישולים והעבודה מוסיף כל כך הרבה לחץ שכבר לא מתחשק על כל האירוע. לכן קייטרינג יכול להיות פתרון מעולה, ברמה גבוה, אוכל שיחשבו שהכנתם בעצמכם. אז שחררו, אלו הסיבות שיעזרו לכם לבחור בקייטרינג.

1. הקייטרינג משתלם יותר
רוב האנשים היו מגיבים אוטומטית שהקייטרינג הוא הרבה יותר יקר, אבל זו למעשה טעות נפוצה. לעשות את הבישול בעצמכם לאירוע גדול בבית דורש יותר כסף ממה שרוב האנשים חושבים. יחד עם האוכל, אתם גם צריכים לוודא שיש לכם את כל הכלים והציוד הנדרשים לארוחה גדולה יותר, בתוספת פריטים כמו סכו"ם, צלחות, כוסות ומפיות לכולם. קייטרינג חלבי יספק את כל מה שאתם צריכים עם עלות אחת בלבד לדאוג לגביה.

2. המטבח שלכם לא מספיק גדול
בישול ארוחת ערב למשפחה הקרובה הוא דבר אחד, אבל הכנת ארוחה לקהל רב היא דבר אחר. עליכם לשאול את עצמכם אם המטבח שלכם מספיק גדול כדי שתוכלו להכין, לבשל ולאחסן את כל האוכל שאתם צריכים. גלו כמה מקום תצטרכו במקרר, במקפיא ובתנור כדי שהכל יילך בצורה חלקה. אם נראה שהמקום הולך להיות מצומצם, קייטרינג יכול להיות הדרך ללכת מכיוון שהם מביאים הכל מוכן לאכילה.

3. תבקשו טעימות
תמונות לא מספיק ממחישות את האוכל עצמו. אם אתם חוששים שהארוחה לא תהיה טובה, שיתלוננו שזה לא המרק כמו של סבתא אז תעשו מחקר טוב לפינ שאתם סוגרים עם הקייטרינג החלבי. בידקו מה נכלל בארוחה ואל תתביישו לבקש לטעום. הרבה פעמים משלבים בין הדברים, מכינים את המנות המשפחתיות לבד ונעשרים בקייטרינג להשלמות.
4. תהיו בטוחים שיהנו
בסוף משקיעים כל כך באוכל אבל הכי נהנהים מהחברה והאנשים. לפעמים עדיך קייטרינג כדי שגם אתם תבואו בראש נקי לארוחה, לא תדאגו איך הכל יצא ולא תצאו מוטשים אחרי שבישלתם במשך ימים וניקתם וקירצפתם הכל.

אהתם את הכתבה? מוזמנים להשאיר תגובה:

הירשמו לניוזלטר שלנו

מאמרים נוספים שכדאי לקרוא:

דילוג לתוכן