איך לחדש את מראה העור של הספה?

תוכן עניינים

נגה אהרון, עורכת תוכן ראשית.

ספת עור היא רהיט פופולרי ונפוץ, יקר ויוקרתי המוסיף המון לבית. על מנת לשמר את המגע היוקרתי שהיא נותנת לחדר, חשוב לדעת מה לא לעשות כדי לשמר אותה ומה יש לעשות כדי לחדש אותה.

דבר ראשון – חשוב לדעת!

תחזוקת ספת עור היא מורכבת כי ניקוי ספות עור הוא משימה בלתי פשוטה אך הכרחית. היא מועדת לפורענות בגלל עדינותה, הסדקים והקרעים הנוצרים בה עם הזמן, הלכלוך, הפירורים המצטברים ועוד. הזחת הספה מורידה את כל ההשקעה הכספית שהושקעה בה לטמיון והופכת את הספה לכתם דומיננטי בנוף הבית.

ההזנחה מחמירה עם הזמן והטיפול בה עלול להפוך למורכב, יקר ולעיתים אף בלתי אפשרי ולכן ניקוי ספה היא פעולה שיש לבצע באופן תמידי.

דבר שני – חשוב לשמור!

יש להקפיד על שגרת תחזוקה נראותה של הספה. בראש ובראשונה להסיר לכלוך ואבק מצטברים באופן תמידי. כמו כן, להרחיק את הספה מהשמש המייבשת את העור ומביאה לסדקים, בנוסף, חשוב לקנות שמנים מיוחדים ולשמן בהם את הספה מידי מספר חודשים.

מטרות השימון:

  • מניעת היווצרות סדקים וקרעים וממילא את הצטברות הלכלוך המורכב לניקוי בתוכם.
  • הפחתת ספיגת השמנים והזיעה הטבעיים של הגוף המכתימים את הספה.
  • הרחקת אבק וריחות

דבר שלישי – חשוב להכיר!

במקרי הזנחה ומצב ירוד של הספה, מומלץ להתוודע לאפשרויות תיקון וחידוש מקצועיות: ריפוד או חידוש הספה. חשוב להתנהל מול מקצוענים היודעים לטפל בעור באופן ספציפי עם ידע, ניסיון ומכשור מתאים. מאחר והעור הוא חומר מורכב ועדין, יש לדעת איך לטפל בו ולהשתמש בחומרים ייעודיים כדי לגרום לו להתחדש, להבריק ולהימנע מקרעים ולהחזיר את הספה למצב האופטימלי שלה.

אז איך מחדשים?

לסיכום: שלושה דברים: לדעת איך מה עלול להזיק לספה, לשמור על ניקוי ספה ותחזוקת הספה ולהכיר את בעלי המקצוע שיעזרו לכם לחדש אותה באופן מושלם.

אהבתם את הכתבה? >> malaho

אהתם את הכתבה? מוזמנים להשאיר תגובה:

הירשמו לניוזלטר שלנו

מאמרים נוספים שכדאי לקרוא:

דילוג לתוכן